Logo_shekari_printer_3dp


shekari3dp.ir_printer
shekari_cnc_شکاری_پرینتر_سه_بعدی_طراحی_صنعتی_مهندسی_معکوس
مهندسی_معکوس
شکاری_طراحی_صنعتی
 شکاری_قالب_سازی
cnc_printer_3dp_3d


طراحی خط تولید


طراحی خط تولید عبارت است از ایجاد رابطه ای متقابل بین جریان مواد، جریان اطلاعات، افراد و همچنین برقرار کردن روش های مطلوب برای خلق مجموعه ای به هم پیوسته و منسجم، در شرایطی کارآمد، اقتصادی و مناسب. به عبارتی ساده تر هدف از طراحی خط تولید پیدا کردن بهترین مجموعه از روابط فیزیکی مورد نیاز بین ماشین آلات، نیروی انسانی، جریان مواد، انبار ها، بخش های خدماتی تولید و بخش های رفاهی است. به منظور ایجاد بالاترین کارایی اقتصادی جهت دست یابی به این هدف می بایست مواد مورد فرآیند در کوتاه ترین زمان ممکن با هزینه ای معقول و در شرایط کاری مناسب انتقال یابند، زیرا هر چه مدت زمانی که مواد در کارخانه می گذرانند کوتاه باشد، فرصت کمتری برای جذب هزینه ها خواهد داشت.
پرینتر سه بعدی میتواند بدین صورت تعریف شود: “فرآیند ساخت فیزیکی یک شی سه بعدی از یک فایل دیجیتال بوسیله دستگاهی که با استفاده از یک متریال، لایه هایی را در مختصات سه بعدی با دقت در کنار قرار میدهد تا ساخت یک شی تکمیل شود”.
یک طرح خوب، تعادل اقتصادی مطلوبی بین تمامی زمینه های تولید، تعمیر و نگهداری، احداث بنا، ایمنی، حراست، مسائل زیست محیطی و پیش بینی فضای لازم جهت توسعه آینده را به وجود می آورد.
طراحی خط تولید_cnc_پرینتر سه بعدی_گروه صنعتی شکاری

گروه صنعتی شکاری از جمله شرکت ها و گروه های صنعتی فعال در زمینه طراحی و تاسیس انواع مختلف اتاق تمیز منظور تولید محصولات مرتبط با صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی، تکنولوژی و علمی تحقیقاتی است. مجموعه پرسنل و افراد متخصص، مجرب و باسابقه در این مجموعه، قادر به طراحی خط تولید کارخانجات مختلف در حوزه های متفاوت با حجم بالایی از تولیدات با کیفیت بوده و تمامی مراحل مربوط به فاز طراحی و شبیه سازی خط تولید کارخانجات را با استفاده از به روز ترین و معتبرترین نرم‌افزارهای موجود در این زمینه انجام خواهند داد. تمامی مراحل مربوط به نصب، اجرا، راه اندازی و تست پروژه نیز توسط دیگر پرسنل متخصص در این حوزه مناسب ترین قیمت ها و بهترین مشاوره ها در اختیار متقاضیان راه اندازی و تاسیس خود خطوط تولید انواع مختلف و کارخانجات اجرا خواهد شد.اهمیت طراحی و راه اندازی صحیح خط تولید کارخانجات
طراحی خط تولید_cnc_پرینتر سه بعدی_گروه صنعتی شکاری

امکان ایجاد ارتباط صحیح، هدفمند و کارامد نیروی انسانی با تجهیزات و دستگاههای صنعتی فراهم خواهد شد.
بهترین هماهنگی فیزیکی و جابجایی های مورد نیاز آغاز تا پایان تولید محصول با کیفیت فراهم خواهد شد.
امکان سود دهی و بازدهی در تولید محصولات مورد نظر افزایش خواهد یافت.
یک فرایند برنامه‌ریزی شده در خصوص روش های عملیاتی اجرا خواهد شد.
امکان تولید انبوه و ارسال محصولات تولید شده به بازار مصرف افزایش خواهد یافت.
امکان صرفه جویی در زمان و هزینه های مورد نیاز به منظور تولید محصولات تعیین شده افزایش خواهد یافت.
کمترین میزان از استهلاک، فرسودگی و آسیب های فیزیکی تجهیزات مورد استفاده خط تولید کارخانجات
امکان بهره مندی از اتوماسیون بالا، عملکرد آسان و مناسب، پایداری خوب و قابل انتظار و بازدهی خوب در مدت زمان کوتاه فراهم خواهد شد.تماس با ما

A name is required.
An email is required.
Email is not valid.
A phone number is required.
A message is required.
Form submission successful!
To activate this form, sign up at
https://startbootstrap.com/solution/contact-forms
Error sending message!